Zahel Adolf (Praha 1888 – 1958 Praha)
Na mořském pobřeží, signováno a datováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1913, olej/plátno, 107,5 x 130 cm, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 36.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |